reddit چیست؟

reddit
مقالات نرم افزار

reddit چیست؟

redditانجمن ردیت، جامعه بزرگی است و در آن می‌توان در مورد هر موضوعی به بحث و تبادل‌ نظر پرداخت. روزانه میلیون‌ها نفر از Reddit بازدید می‌کنند و در مورد موضوعاتِ  مد نظرشان به بحث و گفت‌و‌گو با بقیه می‌پردازند. فرقی ندارد که شما به چه موضوعی (بازی‌های ویدیویی، مطالب ورزشی و دیگر موارد) علاقه دارید؛ ردیت بهترین مکان برای تبادل نظر است.

البته ردیت با همه نکته‌های مثبتش، یک نکته منفی دارد. شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین مشکلش این است که هیچ‌صفحه خوش‌آمدگویی ندارد و صفحه اصلی آن، تنها کمی از صفحه اصلی وب‌سایت Space Jam بهتر است! در فضای ردیت از برخی اصطلاحات عجیب و غریب استفاده می‌شود که برای یادگیری همه آن‌ها باید مدت‌ها زمان صرف کنید.

تمامی اعضای این انجمن که اصطلاحا «ردیتور» نامیده می‌شوند، قطعا حداقل یک بار از خود پرسیده‌اند که «ردیت چیست؟» و اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید، مقاله از تدریس24 پیش رو می‌تواند اطلاعات جامعی در زمانی اندک در اختیارتان قرار دهد.

ردیت Reddit چیست ؟

reddit یک پلتفرمی است که محتوای وب، اخبار اجتماعی، انجمن و یک شبکه اجتماعی را ترکیب می کند. اعضای این پلتفرم می توانند محتوایی مانند متن، عکس، فیلم و لینک را در سایت منتشر کنند. کلیه مطالب منتشر شده توسط دیگر اعضا رای داده می شود.

این سیستم شایسته سالاری تضمین می کند که محتوای جالب و باکیفیت به بالا می رود و محتوای بد در پایین ترین قسمت قرار می گیرد. در نتیجه reddit زادگاه بسیاری از پست های اینترنتی و احساسات ویروسی است. Reddit واقعاً دنیای دیگری است.

reddit
Subreddit چیست؟

reddit همانطور که گفته شد Reddit کمی شبیه به انجمن است. Subreddit یک اجتماع خرد در Reddit است که مبتنی بر یک موضوع خاص می باشد. برای همه موضوع ها یک Subreddit وجود دارد. پست های شما می تواند در موضوع هایی مانند صنایع دستی، سفر، تجارت، تناسب اندام و آشپزی باشد ولی به همین موضوعات محدود نمی شود. هرچه می توانید به آن فکر کنید، یک Subreddit در مورد آن وجود خواهد داشت.

این انجمن های خاص هر کدام قوانین، آئین نامه، مشترکان و پست های خاص خود را دارند. می توانید قوانین Subreddit را در نوار کناری سمت راست مشاهده کنید. در بالای هر یک از فیدهای Subreddit، می توانید از منوی کشویی برای مرتب کردن پست ها با استفاده از گزینه های زیر استفاده کنید:

 • Hot: پست هایی که هم اکنون محبوب هستند
 • New: پست هایی که اخیرا به اشتراک گذاشته شده اند
 • Controversial: پست هایی که مقدار نسبتا مساوی از upvotes و downvotes دریافت می کنند
 • Top: محبوب ترین پست های یک subreddit.
 • Rising: پست هایی که در حال حاضر تعداد تأیید کنندگان زیادی دریافت می کنند

reddit جوامع خاص (Niche)، رای گیری محتوا و امکان فیلتر کردن پست ها برای استفاده از Reddit امری اساسی است. این ویژگی ها به پست های جالب توجه اجازه می دهند به سرعت بازدید گسترده ای را بدست آورند. اگرچه بسیار بعید به نظر می رسد، اما اگر یک Subreddit برای موضوعی وجود نداشته باشد، می توانید یک Subreddit خود را ایجاد کنید.

آیا reddit یک رسانه اجتماعی است؟

reddit یک رسانه اجتماعی معمولاً به عنوان یک بستر شبکه ای تعریف می شود که افراد برای به اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات و ایده ها در جوامع مجازی از آن استفاده می کنند. Reddit این معیارها را رعایت می کند. اما آیا واقعا Reddit یک رسانه اجتماعی است؟

در اکثر پلتفرم های رسانه های اجتماعی، کاربران دارای پروفایل و فیلد شخصی هستند و عمدتا از آن رسانه برای رشد روابط خود با افراد دیگر استفاده می کنند. Reddit دقیقاً متناسب با این توضیحات نیست. در عوض، Reddit بیشتر شبیه تالار گفتگو است که در آن محتوا جمع می شود و کسانی که استفاده می کنند معمولا ناشناس هستند.

اما درنهایت آیا Reddit رسانه اجتماعی است؟ بله ردیت یک شبکه اجتماعی است که با دیگر شبکه های اجتماعی تفاوت دارد. تفاوت اصلی ردیت با دیگر شبکه های اجتماعی ارزش انجمن های آن می باشد. Reddit به سهم خود به جامعه و تجربه افراد اهمیت می دهد. هدف آن، ایجاد ارزشی به عنوان بخشی از جامعه ای است redditکه در یک زیربخش وجود دارد. در نتیجه برخلاف بسیاری از سیستم رسانه های اجتماعی، Reddit از نظر محتوای تولید شده توسط کاربر خیلی بزرگ نیست.

reddit به عنوان مثال درست است که می‌توانید یک سلفی یا تصویری از صبحانه خود را در اینستاگرام پست کنید و بازخورد مثبت بگیرید. با این حال، اگر این کار را در Reddit انجام دهید، انتظار دارید موج موج کامنت و نظرات مثبت داشته باشید. برخی ممکن است بگویند که در جهان دو نوع افراد وجود دارد: کسانی که Reddit را استفاده نمی کنند یا نمی دانند چیست و طرفداران ردیت (Redditor). بنابراین، چگونه می توانید Redditor شوید؟

چگونه می توان از Reddit استفاده کرد؟

Reddit روی ناشناس بودن رونق یافت: اکثر کاربران از نام های واقعی یا سال تولد خود در نام کاربری خود استفاده نمی کنند.reddit از این گذشته معمول است که کاربران چندین “حساب اصلی” و چندین “حساب بی مصرف” که از آنها برای موقعیت های خاص یا Subreddits استفاده می کنند داشته باشند.

ناشناس بودن گسترده در واقع پایه و اساس باز بودن را فراهم می کند. به عبارت دیگر تقریبا هر چیزی در Reddit پیش می رود. شما می توانید آزادانه به اشتراک بگذارید و تعامل کنید. علاوه بر این این ناشناس بودن با شفافیت بررسی می شود.

reddit همه کاربران می توانند تاریخچه ارسال و اظهار نظر یکدیگر را مشاهده کنند.  این امر باعث می شود تا اجتماعات Subreddit و مدیران بتوانند خودشان را به پلیس بسپارند و یاد بگیرند که چگونه یک شخص معتبر بر اساس پست های قبلی و “کارما Reddit” استوار است.

بنابراین ، هنگام ایجاد یک حساب کاربری ، استفاده از یک نام کاربری ناشناس را در نظر بگیرید. ایجاد یک حساب کاربری آسان است. شما فقط به یک آدرس ایمیل، یک نام کاربری که تاکنون استفاده نشده است و یک رمز عبور نیاز دارید.

reddit هنگامی که برای اولین بار وارد سیستم شوید، Reddit برای کاربر جدید Subreddit های محبوب را پیشنهاد می دهد. سپس می توانید برای جستجوی Subreddit های بیشتر به سایت reddit.com/subreddits بروید. همچنین می توانید از برگه های موجود در بالای صفحه کاربری خود برای پیمایش Subreddits استفاده کنید.

Reddit Karma چیست؟

به دلیل ناشناس بودن، Reddit از “Karma” برای اطمینان از اعتبار کاربران استفاده می کند. پروفایل هر کاربر تعداد امتیازات کارما را که جمع کرده اند نشان می دهد. با افزایش کارما، تأثیر شما در سایت نیز بیشتر می شود.reddit هرچه کارما بیشتر باشد، سایر کاربران جدی تر شما را دنبال می کنند. با این حال، دو نوع کارما وجود دارد:

 • پست Karma از طریق رأی گیری در پست هایی که در subreddits به اشتراک می گذارید به دست می آید.
 • کامنت Karma از رأی گیری درمورد نظرات شما در پست ها بدست می آید.

ممکن است شما Karma را از دست دهید اگر سایر کاربران به اندازه ای پست ها و نظرات شما را نادیده بگیرند که نمره زیر صفر بگیرید. بنابراین چگونه می توانید Karma را در Reddit رشد دهید؟

reddit اول اینکه مطمئن شوید که در Subreddits هایی که احساس می کنید می توانید به طور فعال شرکت کنید، عضو شوید. علایق و سرگرمی های شما چیست؟reddit آیا شما دانش، تجربه و مهارت خاصی دارید؟ در حالت ایده آل، شما باید پست هایب با کیفیت عالی را به اشتراک بگذارید و مرتبا درباره پست های دیگران اظهار نظر کنید. همچنین به پاسخ دادن به نظرات در مورد پست های خود کمک می کند. همچنین می توانید به سمت r / askreddit بروید و سوالات بپرسید یا به آنها پاسخ دهید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اعضا

‫بروز رسانی

سمیرا مردانی's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 2 قبل

محمد جواد محمدی's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 2 قبل

مریم نوری's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 2 قبل

محمد امین طاهری's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 2 قبل

نگار حجتی's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 2 قبل

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
مقایسه ×
Let's Compare! Continue shopping