معرفی بهترین شرکت های سئو در ایران و جهان

5-3-1
مقالات

معرفی بهترین شرکت های سئو در ایران و جهان

سئو این روزها انواع شرکت سئو در تمامی جهان، جایگاه بسیار مهم و مؤثری پیدا کرده‌اند و تا حدودی نیز می‌ شود گفت که تأثیر بسیار زیاد و خوبی در سرنوشت کسب و کارهای مختلف خواهند داشت. به همین علت نیز لازم است که با یک انتخاب هوشمندانه و درست به سراغ بهترین شرکت‌های سئو بروید. در این مقاله از وب‌سایت تدریس24 با شما هستیم تا به معرفی بهترین شرکت‌های سئو جهان، ایران بپردازیم.

معرفی بهترین شرکت های سئو

سئو در سال ۲۰۲۱، می توانید شرکت های برتر سئو را در سراسر جهان و ایران پیدا کنید. در این لیست گزینه هایی را برای بهینه سازی وب سایت خود برای سئو، سئوی تجارت الکترونیک یا حتی سئوی بین المللی دارید. لیست زیر را بررسی و مطالعه کنید تا ببینید کدام آژانس پیشرو، کشورشان برای خدمات سئو است.

سئو
 1. شرکت Ignite Visibility در (San Diego , CA)

سئوignite Visibility یکی از بهترین شرکت‌های بازاریابی دیجیتال است که خدمات سئوی سفارشی و متناسب با نیازهای کسب‌ و کار فردی را ارائه می‌دهد. بهترین ویژگی این شرکت این است که تاکتیک های رتبه بندی موتورهای جستجوی محلی را هدف قرار می دهد که نتایج مطلوبی را ارائه می دهد.

این شرکت در نشریات آنلاین معتبر مختلفی از جمله Forbes، Inc، Huffington Post ، Search Engine Journal و Entrepreneur معرفی شده است.

تاسیس در: ۲۰۱۲

تعداد کارمندان: ۱۱ تا ۵۰ نفر

درآمد: ۵-۶ میلیون دلار

خدمات اصلی: سئوی محلی، سئوی بین المللی، روابط عمومی دیجیتال، مشاوره سئو

سایر خدمات: طراحی وب سایت،تبلیغات پرداخت به ازای کلیک، بازاریابی رسانه های اجتماعی، روابط عمومی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا، فهرست محلی، برندینگ

 1. شرکت مارکتینگ Seo inc

سئو این شرکت با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در زمینه بازاریابی در آمریکا مشغول به کار است و گستردگی خدمات و البته تعداد بالای مشتریان آنها نیز این شرکت را با بیش از ۵۰۰ نفر کارمند در میان بهترین شرکت‌های سئو قرار داده شده است.

 1. شرکت Thrive در (Dallas, Texas)

Thrive یکی دیگر از شرکت‌های سئو است که به علت استراتژی های حرفه ای برای رتبه ‌بندی در موتورهای جستجو، با کیفیت بالا خود، نقدهای مثبتی را به دست آورده است. این شرکت خدمات استثنایی ارائه می دهد که می تواند به بهبود سئو و افزایش ترافیک و رتبه بندی آنلاین کمک خوبی کند.

من به شدت این شرکت را برای بهینه سازی فروشگاه الکترونیکی آمازون برای موتورهای جستجو توصیه می کنم. این شرکت خدمات فنی سئو را برای فروشندگان آمازون ارائه می دهد تا محصولات خود را در رتبه بندی موتورهای جستجو بالا و خوب قرار دهند.

سال تاسیس: ۲۰۰۵

کارکنان: ۵۱-۹۹

درآمد: ۵-۱۰ میلیون دلار

خدمات اصلی: سئو آمازون، سئوی آن پیج/سئو آف پیج، گوگل آنالیتیکس، سئوی فنی

سایر خدمات: طراحی وب سایت، تولید ویدئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، میزبانی وب سایت، نوشتن محتوا

 1. شرکت دیجیتالی

  Three Coast

سئو این شرکت نیز فعالیت خود را از سال ۲۰۰۷ شروع کرده و در طی این سال‌ها در شیکاگو مشغول به کار است. تیم این شرکت در حوزه سئو و همین‌طور ppc به شکلی تخصصی و حرفه‌ای عمل می‌کنند و به همین دلیل نیز این شرکت را هم می‌توان به جرئت در میان بهترین شرکت‌های سئو جای داد.

 1. شرکت Coalition در (Los Angeles, CA)

Coalition یکی دیگر از شرکت های برتر سئو است که از میزان رضایت مشتری بالا و خوبی برخوردار است. این شرکت حدود یک دهه است که خدمات با کیفیت رتبه بندی موتورهای جستجو را ارائه می دهد.

این شرکت دارای تیمی از کارشناسان خبره است که می توانند خدمات سئوی هدفمند و تولید سرنخ را برای انواع صاحبان مشاغل آنلاین ارائه دهند. مشتریان قابل توجه این شرکت عبارتند از Mad Dogg Athletics، ProMax ، TRUE linkswear و Pure Bar.

تاسیس در: ۲۰۰۹

کارکنان: ۱۱-۵۰

درآمد: ۲-۳ میلیون دلار

خدمات اصلی: سئوی تجارت الکترونیک، سئوی نسل پیشرو، سئوی محلی، سئو سایت فروشگاهی

سایر خدمات: مدیریت PPC، مدیریت ایمیل، بازاریابی رسانه های اجتماعی، طراحی وب سایت

 1. آژانس مارکتینگ

  Directive

این مجموعه در کالیفرنیا ساخته شده و خدمات بسیار متنوعی را به صورت تخصصی به انجام می‌رساند که از میان مهم‌ترین آنها می‌توان به بازاریابی آنلاین، بازاریابی محتوا، سئو، بهینه‌سازی سایت، خدمات بازاریابی دیجیتال و… اشاره کرد. به همین علت نیز لازم است که این شرکت را نیز در میان فهرست بهترین شرکت‌های سئو قرار دهیم.

 1. شرکت Straight North در (Downers

  Grove, IL)

Straight North یک شرکت مشهور بهینه سازی موتور های جستجو است که استانداردهایی را برای نتایج اثبات شده رتبه بندی موتورهای جستجو مشخص کرده است. تیم متخصص این شرکت سئو به مشتریان کمک می کند تا سرنخ هایی با کیفیت بالا تولید کنند که منجر به بهبود سود آوری می شود.

سئو داشبورد اعتبارسنجی سرنخ انحصاری آن ها به اولویت بندی و پاسخگویی سرنخ های با ارزش کمک می کند. بسیاری از مشتریان شفافیت، خلاقیت استراتژیک آن ها و دستیابی به نتایج قابل اندازه گیری را ستایش کرده اند که ROI بالایی را برای مشتریانش فراهم می آورد.

تاسیس در: ۲۰۰۸

کارمندان: ۵۱-۱۰۰

درآمد: ۱۵-۱۷ میلیون دلار

خدمات اصلی: تحقیقات رقابتی، مشاوره سئو، سئوی سایت فروشگاهی، سئوی سایت های سازمانی، بهنیه سازی هدایت مشتری و سئوی محلی.

سئو سایر خدمات: طراحی وب، پرداخت به ازای کلیک، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی و ویرایش محتوا، برندسازی، بازاریابی درونگرا، تجربه کاربری

 1. شرکت Over The Top SEO در (Seattle, WA)

Over the Top SEO یک شرکت بازاریابی آنلاین کامل است که خدمات سئو داخلی و خارجی را ارائه می دهد. این شرکت ادعا می کند که به افزایش تبدیل و همچنین بهبود چهره برند وب سایت کمک می کند. این شرکت همچنین خدمات مدیریت شهرت را برای سرکوب تبلیغات بد محصولات و خدمات شرکت ارائه می دهد.

سئو چیزی که این شرکت را از سایر شرکت های سئو در این لیست جدا میکند می کند، استراتژی سئوی محلی است. این شرکت خدمات خود را به ساکنان ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، اسرائیل، آمریکای لاتین، استرالیا و نیوزلند ارائه می دهد. آن ها خدمات بازاریابی نیچ محلی را ارائه می دهد که منجر به جذب سرنخ های واجد شرایط بیشتر و در نتیجه تبدیل بهینه شده می شود.

تاسیس در: ۲۰۱۴

کارمندان ( کارشناس سئو ): ۵۰-۲۴۹

درآمد: ۹-۱۰ میلیون

خدمات اصلی: بهینه سازی درون و خارج از صفحه، گزارش های سئو، بهینه سازی سرعت صفحه، تبدیل های بهبود یافته و غیره.

سئو سایر خدمات: مدیریت PPC، مدیریت شهرت، بازاریابی نقشه های گوگل، مدیریت رسانه های اجتماعی، مدیریت محتوا، طراحی وب سایت وردپرس، تولید سرنخ، گزارش دهی سایت و بهینه سازی.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اعضا

‫بروز رسانی

سمیرا مردانی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

محمد جواد محمدی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

مریم نوری's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

محمد امین طاهری's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

نگار حجتی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه