معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا
مقالات وردپرس

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا اگر به دنبال ایجاد یا همان تولید محتوا برای سئو سایت خود هستید در این مطلب از سئو روز به معرفی 6افزونه  یا همان افزونه میپردازم که کمک شایانی در تولید محتوا به شما خواهند کرد.آیا می دونید وب سایت های وردپرس بیش از 25٪ از وب رو تأمین می کنن؟

یا اینکه از وجود تقریباً 44000 افزونه مختلف وردپرس که می تونین نصب کنین، خبر دارین؟وقتی راجع به وب سایت های وردپرس صحبت می کنیم، آمارها به طور مداوم افزایش دارن و هر یک ثابت می کنه که این سیستم مدیریت محتوا از بهترین سیستم هاست.

حتی اگه یک وب سایت وردپرس بتونه کارهای زیادی برای شما انجام بده، از عهده یک کار بر نمی آید و آن تولید محتوای با کیفیت بالاست.شما می تونین داشبورد وردپرس، تم های وردپرس و افزونه های وردپرس رو کشف کنین اما این به محتوای شما کمک نمی کنه.

این وظیفه ای است که باید به تنهایی آن رو انجام بدین.با تکیه 80٪ از بازاریابان B2B به استراتژی بازاریابی محتوا، مهمه که در مورد مدیریت محتوا آموزش بیشتری ببینین؛ البته نه بدان معنا که تمام وقت خود رو صرف ایجاد محتوای وبلاگ کنین، اما قطعاً یکی از موثرترین تکنیک های بازاریابی، تولید محتواست.

شاید به جای مدیریت محتوا، به ایجاد محتوا فکر می کنین.شاید وقتی صحبت از وظیفه ایجاد پست های جدید است، طبیعی باشین، برعکس، می تونین برای ایجاد پست های جدید مشکلات زیادی داشته باشین.ایجاد پست های طولانی تر که میزان بازدید و رتبه های بالاتری رو به وجود می آورن، مهمه.

اما هنگام ایجاد محتوا و پست های جدید برای سایت وردپرس و رسانه های اجتماعی خود هرگز نباید کم کاری کنین.در این دوره زمانی، کیفیت مهم تر از کمیت است.هدف از این مقاله از تدریس24، کمک به شما در ایجاد محتوا از طریق افزونه های مختلف وردپرس است.من نمیگم باید از تک تک این افزونه های وردپرس استفاده کنین؛ اما به راحتی می توان گفت که چند تا از آنها می تونن رویکرد فعلی شما رو بهبود ببخشن.

برای قوی تر کردن وبلاگ استفاده از وب سایت وردپرس تنها راه حل نیست، اما بهترین گزینه در عصر امروز است.هنگامی که یک یا چند افزونه وردپرس را با جزئیات این مقاله پیاده سازی کنین، ایجاد محتوای با کیفیت آسان تر خواهد بود.

معرفی افزونهWord Stats

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا  مجموعه ای از شمارنده های کلمات، شمارنده کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل خوانایی برای وبلاگ شما.

وقتی عبارت “تشخیص زبانی” رو می شنوین، چه چیزی به ذهن شما خطور می کنه؟

ممکنه در این لحظه برای شما معنی چندانی نداشته باشه، اما با نصب افزونه Word Stats، همه چیز تغییر خواهد کرد.

با استفاده از این ربات وردپرس، به انواع افزونهها برای بهبود کیفیت محتوای وردپرس خود دسترسی پیدا می کنین.

ویژگی مورد علاقه من صفحه گزارش هاست، زیرا به شما امکان میده محتوا یک نویسنده خاص رو تجزیه و تحلیل کنین.

این افزونه اطلاعات زیر رو فراهم می کنه:

– تعداد کلمه

– انواع پست ها بر اساس تعداد و درصد

– 20 کلمه کلیدی برتر

– نمودار نشانگر شمارش کلمات ماهانه در هر نوع پست

با این حال، یک جدول تشخیصی وجود داره که به پست های قدیمی و جدیدی که نیاز به توجه شما دارن، لینک میده.

این پست ها شانس شما رو برای به اشتراک گذاشتن آنها در شبکه های اجتماعی یا جلب توجه مخاطبان شما کاهش میده.

پست های مذکور می تونن خیلی کوتاه باشن، درک آنها برای خوانندگان بسیار دشوار است یا کلمات کلیدی زیادی رو شامل میشن.

نحوه خواندن محتوا برای موفقیت کلی شما مهمه.

وقتی سعی در ایجاد محتوای وردپرس با کیفیت بالاتر دارین، بگذارین افزونه Word Stats راهنمای شما باشه.

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا
معرفی افزونه PrePost SEO

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا افزونه SEO WordPress سرقت ادبی/محتوای تکراری، پیوندهای شکسته، تراکم کلمه کلیدی، محتوا، برچسب های متا، بهینه سازی تصاویر و غیره رو بررسی می کنه.

وقتی صحبت از محتوای شما میشه، این افزونه وردپرس کارهای زیادی نمی تونه انجام بده.

آیا نگران مطالب تکراری در سایت وردپرس خود هستین؟

در مورد تراکم کلمات کلیدی چطور؟

یک بار دیگه، PrePost SEO تمام کارها رو برای شما انجام میده.

برخی از ویژگی های برتر این افزونه عبارتند از:

– شمارنده لینک

– تشخیص لینک های خراب در متن

– محاسبه تراکم کلمه کلیدی

– تجزیه و تحلیل برچسب های متا

– پیشنهاداتی در مورد نحوه بهبود محتوا

– بهینه سازی عنوان پست

همانطور که مشاهده می کنین، افزونه PrePost SEO همه کارها رو انجام میده.

از خود محتوا گرفته تا Yoast SEO، می تونین با تکیه بر این افزونه راه رو قبل از انتشار مشخص کنین.

نکته: استفاده از این افزونه به شما کمک می کنه نویسنده بهتری بشین.با گذشت زمان، خواهید فهمید که محتوای شما باید شامل چه مواردی باشه و همچنین باید از چه مواردی اجتناب کنین.

معرفی افزونهEditorial Calender

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا تقویم ویرایشی امکان مشاهده همه پست ها و کشیدن و رها کردن (drag & drop) آنها برای مدیریت وبلاگ رو فراهم می کنه.به آسانی می تونین در ایجاد محتوای وردپرس دچار مشکل بشین و به اهمیت سازمان، برنامه ریزی و مدیریت محتوا توجه نکنین.

به معنای کلی، این موضوع به اندازه کلماتی که می نویسین، بسیار مهمه.

افزونه Editorial Calendar به شما کمک می کنه تا محتوای خود رو بهتر مدیریت کنین و اطمینان داشته باشین که همیشه محتوای تازه رو در برنامه ای که برای شما و مخاطبان شما مناسب است، آماده کنین.

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا برخی از ویژگی های برتر این افزونه عبارتند از:

– مشاهده همه پست ها، از جمله زمانی که قرار است آنها منتشر بشن

– قابلیت های کشیدن و رها کردن

– دسترسی آسان به وضعیت هر پست

– افزونهی برای مدیریت پست های چندین نویسنده

اجازه بدین اینطور توضیح بدم:

محتوای با کیفیت بالا اگه به عنوان پیش نویس در داشبورد وردپرس شما بشینه، به درد شما نمی خوره.

پس از نصب این افزونه وردپرس، مدیریت و سازماندهی سایت وردپرس آسان تر خواهد بود.باید محتوای عالی ایجاد کنین. اما، باید مطمئن بشین که این محتوای عالی در زمان مناسب با مخاطبان شما به اشتراک گذاشته بشه.

معرفی افزونه WP Keyword Suggest

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا این افزونه Yoast SEO WordPress پیشنهادات کلمات کلیدی از تکمیل خودکار google، yahoo، bing … گرفته تا 250 ایده کلمات کلیدی رو ارائه میده.این یکی از ساده ترین افزونه های سایت وردپرس در لیست است که به شما کمک می کنه بهترین کلمات کلیدی رو به محتوای خود اضافه کنین.

با وجود جذب اطلاعات از گوگل، یاهو و بینگ، دیگه هیچ وقت نگران یافتن بهترین ایده های کلمات کلیدی برای پست بعدی خود نخواهید بود.به عنوان مثال، یک پست وبلاگ رو درباره عبارت “تحقیق کلید واژه” بنویسین.

می دونین که کلمه کلیدی اصلی چه خواهد بود، اما موارد دیگه ای وجود دارن که می تونین از آنها برای تقویت محتوای خود و بهبود شانس ایجاد ترافیک جستجوی طولانی استفاده کنین.

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا در این مثال، یک لیست طولانی از پیشنهادات مربوط به کلید واژه اصلی به شما داده میشه.برخی از آنها مفید هستن، در حالی که برخی دیگه برای نوع محتوایی که ایجاد می کنین، معنی نخواهند داشت.

به هر صورت، این افزونه به کار شما می آید. افزونه پیشنهاد کلمات کلیدی وردپرس به اندازه Yoast SEO پیشرفته نیست، اما برای ایجاد محتوای بهتر در اولویت دوم قرار داره.البته این افزونه بروزرسانی نشده، اگر درست کار نکرد میتونین از افزونه Google Keyword Suggest استفاده کنید(زبان فارسی نداره) اما کارتون رو راه میندازه.

معرفی افزونه Easy Content Templates

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا این افزونه وردپرس به شما امکان میده الگوهای محتوا رو تعریف کنین تا به سرعت و به راحتی پست ها یا صفحات جدید ایجاد نمایین.

هیچ دو محتوایی یکسان نیستن، درسته؟

به همین دلیل، مواقعی هستن که می خواهید مطالب یا پست های سفارشی خود رو با قالبی منحصر به فرد در سایت وردپرس خود نمایش بدین.

با استفاده از افزونه Easy Content Templates، ایجاد و تعریف الگوهای محتوا برای استفاده در آینده آسان است.می تونین این الگو ها رو خصوصی نگه دارین یا آنها رو با نویسندگان دیگه به اشتراک بگذارین.در هر صورت، شما این فرصت رو دارین که پست یا محتوای سفارشی خود رو به روشی منحصر به فرد نمایش بدین.

به عنوان مثال، ممکنه شما الگویی برای ارسال های اصلی وبلاگ داشته باشین. همچنین ممکنه یک الگو برای پست های رقابتی داشته باشین.در کل، این افزونه به شما این گزینه رو میده که با تغییر در شکل و ظاهر هر پست، وبلاگ خود رو متمایز کنین.

معرفی افزونه Search Everything

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا Search Everything در سه مرحله آسان قابلیت جستجوی پیش فرض وردپرس رو افزایش میده.هرچه وبلاگ شما بزرگتر بشه، به یاد آوردن پست هایی که در گذشته منتشر کردین دشوارتر میشه.این اتفاق می تونه ارائه اطلاعات و مشاوره منحصر به فرد مورد نیاز مخاطبان خود رو که می خواهند آن رو کلیک کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارن، یک چالش باشه.

معرفی افزونه وردپرس برای تولید محتوا افزونه Search Everything این مشکل رو حل می کنه و به شما امکان میده هنگام ایجاد محتوای تازه، آنچه رو که به دنبال آن هستین، پیدا کنین.در حال حاضر این افزونه سایت وردپرس یک قدم جلوتر رفته و ویژگی “جستجوی همه چیز” رو ارائه میده.طبق این افزونه، این ویژگی به شما امکان میده پست های خود رو جستجو کرده و هنگام نوشتن به آنها لینک بدین.

مثال: شما در حال ایجاد راهنما در مورد افزونههای جستجوگرها هستین و می خواهید به پست های گذشته در این زمینه لینک بدین.به جای جستجوی دستی یافتن فرصت های لینک در داشبورد وردپرس، می تونین از این ویژگی مناسب استفاده کنین.شروع کار به سادگی فعال سازی افزونه، پیکربندی گزینه ها و جستجو در وب سایت وردپرس است.

بیشتر افراد هدف ساختن وبلاگ خود رو به عنوان یک مرجع صنعتی به اشتراک می گذارن.با افزودن پست های بیشتر، افزونه هایی مانند این افزونه هستن که در وقت شما صرفه جویی می کنن و در عین حال به شما امکان میدن کیفیتی که مخاطب شما انتظار داره رو ارائه بدین.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اعضا

‫بروز رسانی

سمیرا مردانی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

محمد جواد محمدی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

مریم نوری's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

محمد امین طاهری's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

نگار حجتی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه