مزایای طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت مقالات

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی که فروشگاهی داشته باشید که وقتی شما خواب هستید بفروشد و پول بسازد. فروشگاهی که نیاز به هیچ فروشنده‌ای نداشته باشد. فروشگاهی که ۲۴ ساعت شبانه‌روز، ۳۶۵ روز سال باز باشد. فروشگاهی که محدود به یک شهر نباشد؛ احتمالا مورد تمسخر قرار می‌گرفتید. اما حالا چطور…؟

ممکن است روزی پدر یا مادر، همسر و یا فرزند خود را نبینیم، اما احتمالا بعید است روزی سروکار ما به دنیای اینترنت نیفتد. امروزه اینترنت جزء جدانشدنی زندگی ماست و قسمت بزرگی از زندگی و شغل ما را در بر گرفته است. دنیای اینترنت روز‌به‌روز از نظر تکنولوژی رشد می‌کند و با روی کار آوردن امکانات جدید سهم بیشتری از زندگی ما را به خود اختصاص می‌دهد.

 شاید بد نباشد بدانید که آمار جهانی نشان داده است که هر سال سهم فروش اینترنتی از سال قبلی خود بیشتر می‌شود. نکته جذاب ماجرا اینجاست که در حال حاضر سایت‌های فروشگاهی زیادی در حال رقابت با یکدیگر هستند اما هنوز فرصت‌های زیادی برای افراد تازه‌نفس وجود دارد…

اگر هنوز تصمیم شما برای راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی جدی نشده است، این مقاله از تدریس24 دقیقا برای شما نوشته شده است!

سایت فروشگاهی چیست؟

 

مزایای طراحی سایت فروشگاهی اجازه دهید ابتدا با یک تعریف خشک و کتابی سایت فروشگاهی را معرفی کنیم: سایت فروشگاهی به بستری برای فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت گفته می‌شود. اما واقعیت داستان آن است که تعریف سایت فروشگاهی برای ما ایرانی زبان‌ها با سایت دیجی کالا به صورت کامل و مشخص، روشن شده است. پس اجازه دهید به‌جای تعریف کردن آنچه که به خوبی می‌دانیم به سراغ قسمت‌های مهمتری رویم…

مزایای طراحی سایت فروشگاهی
مزایای داشتن سایت فروشگاهی

 غلبه بر محدودیت‌های جغرافیایی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی اگر شما یک فروشگاه بسیار ممتاز در شهر خود داشته باشید، هیچ‌گاه مشتریانی که در شهر‌های دیگر دارید، شما را نمی‌شناسند. اما اگر یک سایت شاخص داشته باشید، چطور؟

 گسترش بازار

ما همیشه مشتریانی داریم که از حضور آن‌ها بی‌خبریم. اگر یک سایت با کیفیت فروشگاهی داشته باشید، مشتریانی از سازمان‌ها، موسسات، انجمن‌ها و… پیدا می‌کنید که هیچ‌گاه فکر نمی‌کردید آن‌ها مخاطب شما باشند!

 مقرون به‌صرفه بودن

هزینه‌هایی مثل اجاره ساختمان، استخدام کارکنان، دکوراسیون، پول شارژ، پول آب و برق و گاز را فاکتور بگیرید!

 همیشه آماده خدمت‌رسانی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی مشتریان می‌توانند با شما در هر زمان و مکانی و حتی در خارج از ساعات کاری ارتباط برقرار کنند.مزایای طراحی سایت فروشگاهی علاوه بر این، سایت شما قابلیت معرفی محصولات یا خدمات را به بهترین شکل ممکن در تمام ساعات شبانه روز دارد. از نظر مشتری، فروشگاه‌های آنلاین به دلیل در دسترس بودن همیشگی، آسودگی خاطر بیشتری را در خرید ایجاد می‌کنند.

 داده‌های ارزشمند

مزایای طراحی سایت فروشگاهی با تحلیل داده‌های آماری وب‌سایت خود از لحاظ تعداد مشتریان، مشتریان راضی و مقدار فروش می‌توانید کسب‌و‌کار خود را به حداکثر فروش نزدیک کنید. طیف متنوع داده‌ها و اطلاعاتی که یک سایت به شما می‌دهد رشد کسب‌کار شما را برجسته می‌کند.

 تبلیغات کم‌هزینه و هدفمند

به جای هزینه‌های گزاف برای بیلبوردهای تبلیغاتی یا آگهی در تلویزیون، می‌توانید تبلیغات هدفمند و البته ارزان قیمتی را در اختیار داشته باشید.مزایای طراحی سایت فروشگاهی از طرفی نتایج این تبلیغات قابل بررسی و تحلیل است که مهم‌ترین عامل تاثیرگذاری تبلیغات شماست. این تبلیغات دقت و اطمینان بیشتری نسبت به روش‌های تبلیغاتی پرهزینه سنتی دارد.

 حذف حداکثری نیروی کار

مزایای طراحی سایت فروشگاهی دیگر نیازی ندارید به استخدام فروشنده ندارید. حقوقی قرار نیست پرداخت کنید، نیازی به بیمه کردن نیروی کار ندارید. همچنین لازم نیست سختی اخراج یک فروشنده بد اخلاق را تحمل کنید!

 رشد سریع

مزایای طراحی سایت فروشگاهی مطمئن باشید!!! اگر سایت فروشگاهی زیبا و اصولی داشته باشید و بر محتوای سایت خود حساس باشید و با برنامه‌ریزی و هدفمندی پیش روید، متوسط درآمد شما چندین برابر خواهد شد.

 راحت‌تر خواهید بود!

دیگر نیاز نیست روزانه حداقل ۸ ساعت در مغازه خود بنشینید و ۷ صبح از خواب بیدار شوید! می‌توانید در هر زمان و مکان دلخواه سایت فروشگاهی خود را مدیریت کنید.

 راه‌اندازی سریع

اگر اجرای سایت خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید، در کمتر از یک ماه یک سایت تمام عیار خواهید داشت و کسب درآمد آنلاین شما در سریع‌ترین زمان ممکن آغاز می‌شود.

 افزایش بازدهی در روند کارها

همه چیز سیستمی می‌شود. با یک کلیک به مشتری پیامک ارسال می‌شود و او از روند سفارش خود مطلع می‌گردد. کاغذ بازی‌ها حذف می‌شود و…

 حرفه‌ای بودن

مزایای طراحی سایت فروشگاهی داشتن یک وب‌سایت فروشگاهی اصولی این ذهنیت را در مشتری ایجاد می‌کند که شما در کارتان جدی هستید و آماده انجام خدمات خود به بهترین شکل ممکن هستید.

 رابطه صمیمی سایت شما با گوگل

اگر شرکت طراحی سایت خوبی را برای اجرای پروژه سایت خود انتخاب کرده باشید و روی تولید محتوای ارزشمند وقت بگذارید، در کمتر از چند ماه می‌توانید جایگاه قابل قبولی از گوگل بگیرید و روزانه افراد زیادی به فروشگاه آنلاین شما سر بزنند.

 مدیریت آسان

مزایای طراحی سایت فروشگاهی شاید فکر کنید مدیریت یک سایت و پیش‌برد آن نیازمند استخدام یک نیروی متخصص است. اما بدانید مدیریت یک سایت در سال‌های اول فعالیت کار سخت و پیچیده‌ای نیست. اگر شما سایتی داشته باشید که با مهندسی دقیق طراحی شده باشد، مدیریت آن آسان و دلچسب خواهد بود.

 بروز خلاقیت

اگر برای اجرای سایت خود طراحی سایت با وردپرس را انتخاب کرده باشید، به لطف افزونه‌ها و قابلیت‌هایی که وردپرس به شما می‌دهد، می‌توانید خلاقیت خود را به بالاترین حد ممکن نزدیک کنید. نکته جالب توجه آن است که اگر کمی دانش وردپرسی داشته باشید، برای رسیدن به آن خلاقیت نام‌برده نیاز به صرف هزینه نیستید!

مزیت‌هایی که کاربران سایت‌های فروشگاهی عاشق آن هستند

معمولا، فروشگاه‌های اینترنتی انتخاب‌های بیشتری از محصولات، رنگ‌ها و اندازه‌ها ارائه می‌دهند.

امکان ثبت سفارش در زمان و مکان دلخواه.

صرفه‌جویی زمانی.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید از کدهای تخفیف استفاده کنید و یا حمل‌و‌نقل رایگان هدیه بگیرید.

اقلام بزرگ یا سنگین را درب منزل یا محل‌کار تحویل بگیرید.

رسیدگی به هزینه‌ها و خریدها در پروفایل کاربری.

می‌توانید مشخصات دقیق محصول را بخوانید.

می‌توانید درباره محصولات و یافتن نظرات مشتریان قبلی تحقیق کنید.

ارسال خرید به عنوان هدیه.

تا زمانی مشخص می‌توان محصول خریداری شده را پس فرستاد.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی می‌توانید وسایل یا محصولات کمیاب را به صورت آنلاین تنها با یک کلیک پیدا کنید.

صرفه‌جویی در هزینه بنزین، کرایه، حمل‌و‌نقل، عوارض یا پارکینگ.

در خرید آنلاین دیگر در صف‌های طولانی منتظر نمی‌شوید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان به صورت دقیق آن را تعیین کرد. هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از چند صد هزار تومان شروع می‌شود و تا چند صد میلیون تومان هم ممکن است باشد.مزایای طراحی سایت فروشگاهی به طور کلی می‌توان گفت که طراحی فروشگاه اینترنتی به دو صورت امکان‌پذیر است.

هر کدام از این روش‌ها مزایای خاص خود را دارند و هر کسب و کاری بسته به شرایطی که دارد می‌تواند یکی از آنها را انتخاب کند. در ادامه مهمترین عواملی که بر روی قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی تاثرگذار است را بیان می‌کنیم.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی با استفاده از فروشگاه ساز

مزایای طراحی سایت فروشگاهی فروشگاه ساز چیست؟ فروشگاه ساز قالب ها و ویژگی های آماده و از پیش طراحی شده‌ای است که امکانات یک فروشگاه اینترنتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. برخی از شرکت های طراحی سایت محصولاتی تحت عنوان فروشگاه ساز و سایت ساز ارائه می‌دهند. این شرکت ها معمولا در ازای در اختیار قرار دادن این امکانات به مشتریان، مبلغی به صورت ماهیانه دریافت می‌کنند.

به دلیل محدودیت‌های فروشگاه ساز، قیمت آنها به مراتب پایین‌تر از طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی است. درصورتی که در این فروشگاه سازها نیاز به اضافه شدن امکانات خاصی باشید، باید از توسعه‌دهندگان فروشگاه ساز بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند. در قبال اضافه کردن این امکانات به سایت معمولا باید مبلغ جداگانه‌ای پرداخت کنید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی با توجه با توضیخات بیان شده در بالا، فروشگاه ساز برای کسب و کارهای بزرگ که تعداد محصولاتشان زیاد است پیشنهاد نمی‌شود. حتی کسب و کارهای کوچکی که در آینده قصد گسترش فعالیتشان را دارند هم بهتر است از فروشگاه ساز استفاده نکنند؛ چون در هر صورت در آینده مجبور به طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی خواهند شد.

اما کسب و کارهای کوچکی که یک شرایط ثابت دارند و گسترش کسب و کارشان در آینده نیز محدود است، می‌توانند از فروشگاه ساز به عنوان یک روش مقرون به صرفه برای طراحی وب سایت فروشگاهی استفاده کنند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی فوروشگاه اینترنتی اختصاصی بهترین انتخاب برای کسب و کارهایی است که می‌خواهند در فضای اینترنت موفقیت کسب کنند. قیمت سایت فروشگاهی اختصاصی نسبت به سایر روش‌های ساخت سایت فروشگاهی به مراتب بالاتر است. اولین قدم برای برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای است.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اعضا

‫بروز رسانی

سمیرا مردانی's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 6 قبل

محمد جواد محمدی's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 6 قبل

مریم نوری's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 6 قبل

محمد امین طاهری's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 6 قبل

نگار حجتی's بروزسانی مشخصات انجام شد 1 سال, ماه 6 قبل

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه
مقایسه ×
Let's Compare! Continue shopping