بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان
مقالات

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان فارغ‌التحصیلی در یک دوره آموزش برنامه‌نویسی، تنها نقطه آغاز حرکت به سمت یک شغل رویاییست. اگر به تازگی یک دوره کامل آموزش برنامه‌نویسی را به پایان رسانده اید یا سال‌هاست به عنوان برنامه‌نویس یا مهندس نرم‌افزار مشغول به کار هستید، فرقی نمی‌کند چون، در هر دو صورت، در دنیا شهرهایی وجود دارند که نسبت به بقیه شهرها، فرصت‌های بهتری را پیش روی شما قرار می‌دهند.

در این مقاله از تدریس24 قصد داریم ده شهر برتر در زمینه تعدد فرصت‌های شغلی برنامه‌نویسان را به شما معرفی کنیم. بعضی از این شهرها را همه  شما می‌شناسید ولی اطلاعاتی که درباره بعضی از این شهرها ارائه خواهیم کرد، شما را حیرت زده خواهد کرد.

آمریکا

 

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان ایالت متحده آمریکا با پرداخت میانگین درآمد سالانه 106816 دلار به برنامه نویسان، پر درآمدترین کشور جهان برای برنامه نویسان به حساب می رود.

پیش بینی می شود که این کشور تا سالیان سال، بهترین کشور برای مهاجرت برنامه نویسان باقی بماند چرا که فناوری های جدید روز به روز در ایالت متحده در حال رشد هستند و همچنین ابر قدرت هایی چون فیس بوک، اپل، ماکروسافت، گوگل و … ، سرمایه گذاری های زیادی را در این کشور انجام می دهند.

یکی از پر درآمدترین شهرها برای برنامه نویسان در این کشور، شهر سیاتل است که میانگین درآمد سالانه برنامه نویسان در این شهر برابر 105735 دلار می باشد. این شهر سال ها است که در حال رشد و جذب سرمایه است و از این رو به عنوان دره جدید سیلیکون نیز شناخته می شود و برای همین زندگی در این شهر، آرزوی همه ی از افراد با استعداد در حوزه تکنولوژی است.

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان
کانادا

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان  کانادا از دیگر کشورها برای مهاجرت برنامه نویسان می باشد که هرساله با بیشترین تقاضای مهاجرت را از سوی برنامه نویسان دریافت می کند و با این وجود همچنان به دنبال جذب برنامه نویسان به این کشور می باشد. برای یک برنامه نویس در کانادا، آگاهی کامل نسبت به دامنه ها و الگوریتم ها و توانایی اصلاح برنامه ها و عیب یابی آن ها بسیار مهم است.

لازم بدانید که روند مهاجرت به کانادا و پذیرش برای برنامه نویسان مهاجری که مدارک بالاتر و معتبر تری دارند نسبت به سایر برنامه نویسان مهاجر، سریع تر انجام می شود و برنامه نویسانی که به زبان های Java/Java EE, C, C++, C#, .NET, Java Script تسلط دارند، با استقبال زیادی رو برو می شوند.

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان   برای مهاجرت برنامه نویسان به کانادا، قانون منحصر به فردی وجود ندارد اما لازم است که به یکی از زبان های فرانسوی یا انگلیسی تسلط کافی داشته باشند.

برلین

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان بعضی از غول‌های جهانی دنیای فناوری از جمله Delivery Hero و SoundCloud در برلین خانه

دارند. اکوسیستم استارتاپی برلین، یکی از سریع‌ترین رشدها را در جهان دارد و تقاضا برای برنامه‌نویسان، در این شهر بسیار بالاست. هزینه زندگی در برلین در مقایسه با هاب‌های بزرگ فناوری جهان، مثل لندن یا سیلیکون ولی، نسبتاً کم است و به همین دلیل، یکی از انتخاب‌های جذاب برنامه‌نویسان، برلین است. فرهنگ و سبک زندگی مردم برلین، تعادل بین کار و زندگی را تشویق می‌کند و شاید این ویژگی شهر برلین، با ساعات کاری طولانی حاکم بر سیلیکون ولی در تضاد باشد.

بنگلور، هندوستان

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان  حقوق برنامه‌نویسان در بنگلور در مقایسه با کشورهای غربی بسیار پایین است، ولی این باعث نمی‌شود این شهر را در میان مقاصد برتر برنامه‌نویسان لحاظ نکنیم. هندوستان، کشوری با ویژگی‌های منحصر به فرد و بنگلور شهری با ویژگی‌های منحصر به فرد است که برای متخصصین حوزه نرم‌افزار، فرصت‌های جذابی را در زمینه کار در استارتاپ‌ها فراهم می‌کند. غول‌هایی چون اوبر، سیسکو و اینتل، در این شهر، دفتر دارند. بر اساس داده‌کاوی‌های Stack Overflow، فعالیت‌های حوزه توسعه اندروید در بنگلور بسیار وسیع است و این مهارت، تنها یکی از پرتقاضاترین مهارت‌های این شهر به حساب می‌آید.

آلمان

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان  کشور آلمان دارای یکی از قوی ترین اقتصاد های جهان است و هر ساله با تقاضای مهاجرت از طرف بسیاری از متخصصان چون برنامه نویسان رو برو است.

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان   همانگونه که می دانید شاخص کیفیت زندگی در هر کشور اهمیت ویژه ای دارد، چرا که در واقع شاخص کیفیت زندگی در برگیرنده شاخص های دیگری از جمله شاخص مراقبت های بهداشتی، شاخص امنیت، شاخص هزینه های زندگی و قدرت خرید، شاخص آلودگی و …. می باشد. از این رو لازم است بدانید که آلمان جز 10 کشور برتر جهان که بالاترین شاخص کیفیت زندگی را دارند، می باشد.

آلمان یکی از کشورهایی است که برندهای جهانی بزرگی را در خود جای داده است که مهم ترین آن ها عبارتند از پورشه، مرسدس بنز، فولکس واگن و … . از این رو لازم بدانید که، با توجه به پیشرفت تکنولوژی هر یک از این برند ها همواره در تلاش اند برنامه نویسان توانمندی را به خود جذب کنند و اگر شما برنامه نویس خوبی باشید، فرصت این را دارید که در چنین کمپانی هایی مشغول کار شوید.

بهترین و پر آمد ترین شهرهای دنیا برای برنامه‌نویسان   میانگین درآمد سالانه یک برنامه نویس در آلمان، 54705 دلار می باشد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اعضا

‫بروز رسانی

سمیرا مردانی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

محمد جواد محمدی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

مریم نوری's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

محمد امین طاهری's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

نگار حجتی's بروزسانی مشخصات انجام شد ماه 9, 3 هفته قبل

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه